"Finałowy numer cyrkowy firmy: ograniczaj się i rośnij. Obcinaj i buduj. Dokonuj więcej i to w nowych dziedzinach, mając do dyspozycji mniej zasobów."

Rosabeth Moss – Kanter

"Każdy z nas ma próg, określający ilość osób, które muszą zachować się w określony sposób, abyśmy poszli w ich ślady..."

Emanuel Rosen
"Fama - anatomia marketingu szeptanego"

“Jeśli chcemy mieć 20 milionów klientów, to oznacza, że chcemy mieć 20 milionów sklepów.”

Jeff Bezos – założyciel
CEO Amazon.com
analiza www
Zakres usługi:
 • pozycjonowanie stron Wrocław

  Zdefiniowanie celów na witrynie

 • pozycjonowanie Bydgoszcz

  Dodanie śledzenia wyszukiwania wewnętrznego

 • tworzenie sklepów internetowych Poznań

  Analiza treści i kampanii reklamowych

 • Agencja Interaktywna

  Wprowadzenie filtrów (w tym filtr wykluczający ruch generowany przez pracowników oraz filtry dla najważniejszych źródeł ruchu)

 • Agencja Reklamowa

  Wybór właściwej wersji kodu (jedna domena, subdomeny, wiele domen, e-commerce)

 • pozycjonowanie stron Poznań

  Ocena jakości zdjęć produktów

 • pozycjonowanie Toruń

  Odkrycie słabych punktów strony internetowej

 • pozycjonowanie stron www Łódź

  Analiza skąd pochodzą Państwa klienci oraz selekcja najbardziej dochodowych źródeł ruchu

Analityka Internetowa

Pasjonuje nas wyszukiwanie - dlatego widzimy zawsze więcej !

projektowanie stron internetowych Wrocław

Gdzie są internauci ?

Oprogramowanie Google Analytics dostarcza nam wielu informacji o tym skąd "przychodzi" internauta do Państwa strony. Za pomocą usługi geolokalizacji otrzymujemy informację na temat fizycznego miejsca przebywania Internauty podczas przeglądania naszych stron. Dzięki rozbudowanym systemom analitycznym funkcja pozwala podzielić odwiedzających na grupy, miasta, regiony, kraje itd. Zagłębimy się w wszystkie dane i znajdziemy zapowiedzi problemów zanim przerodzą się one w realne problemy.

pozycjonowanie Gdańsk

Jak mnie znaleźli ?

Punktem wyjścia są zawsze potrzeby i oczekiwania Państwa potencjalnych klientów. Wielką zaletą analityki internetowej jest podejrzenie wyrażeń kluczowych którymi posługiwał się Internauta przy korzystaniu z wyszukiwarki internetowej przed wejściem na stronę. Odwiedziny z wyników organicznych, lista słów kluczowych, średni czas spędzony na stronie – to wszystko pozwala na określenie pewnego idealnego wzorca.

Łódź pozycjonowanie
Co nam psuje wejścia bezpośrednie?

Analizując czynniki, które wpływają na ten stan, możemy z łatwością stwierdzić co robimy dobrze i co powinniśmy rozwijać, a gdzie najczęściej popełniamy błędy. Dzięki przeprowadzonym testom witryna stanie się bardziej użyteczna i przyjazna internautom, co w bezpośredni sposób przełoży się na zakup produktów lub usług i zadowolenie klienta. Wiele wartościowych wniosków i zaoszczędzonych pieniędzy można uzyskać z danych udostępnianych przez Google Analytics, Wordstream, Website Optimizer czy Clicktale.
Koncentrowanie wysiłków wyłącznie na zwiększaniu liczby sprzedanych produktów czy usług to jednak za mało. Oferujemy dogłębną analizę danych, której efektem są wnioski mające natychmiastowe przełożenie na plan działań i dalsze decyzje dotyczące produktu. Umiejętność wnioskowania i podejmowania trafnych decyzji biznesowych, to dla naszych Klientów sposób na skuteczną działalność online. Odpowiadamy na konkretnie postawione pytania bazując na stawce godzinowej lub pomagamy rozwiązać jednorazowe wyzwania.