tworzenie aplikacji na ipada
Etapy współpracy:
 • aplikacje ipad robienie

  Wymagania (gromadzimy materiały związane z projektem)

 • firma ipad projektowanie programów

  Wycena projektu

 • iphone

  Realizacja umowy oraz przedpłaty

 • projektowanie aplikacji na platformę ios

  Projektowanie (planu aplikacji, interfejsu, makiety)

 • tworzenie aplikacji na smartfony

  Tworzenie (praca programistyczna)

 • smartfony tworzenie oprogramowania

  Etap akceptacji (osobiste spotkania/video konferencje)

 • poznań aplikacje mobilne

  Publikacja i akceptacja projektu

 • tworzenie aplikacji mobilnych Warszawa

  Rozwój - napisanie planu przyszłych wdrożeń

 • projektowanie aplikacji na apple

  Marketing (reklama projektu - opcjonalnie)

 • ios

  Realizacja 12mc bądź 24mc gwarancji

NHPoznan.pl to strona dostosowana do Tabletów oraz Smartfonów. Dotychczasowa współpraca przynosi nam zadowolenie, przebiega bez zastrzeżeń a kontakty między firmami odbywają się w miłej atmosferze.

J.Oćwieja NH Hotels Poznań

Zrezygnowaliśmy z poprzedniego usługodawcy i... nie zawiedliśmy się. Przeprowadzona dla nas kampania reklamowa w postaci linków sponsorowanych dostarcza nam setki odwiedzin strony i dziesiątki Klientów.

W.Krzyżanowski MaxParkiet Spółka z o.o.

Efekty działania DotCore są bardzo pozytywne a czasem nawet zaskakująco rewelacyjne. Dzięki współpracy oglądalność Naszego portalu zwiększyła się o 130%

R.Olszewicz Portal Włocławek.info.pl

DotCore zrealizował dla Nas indywidualną aplikację mobilną na iPada - wykonanie projektu było realizowane zgodnie z planem a czas nie przekroczył 3 miesięcy.

P.Woliński S.A.T. Dekaj (Deutschland)

Aplikacje Mobilne na platformę iOS (iPhone iPad)

Szukasz kompetentnych wykonawców aplikacji na Tablet i Smartfon ?

DotCore - tworzy aplikacje mobilne na zamówienie (dla firm oraz osób fizycznych). Specjalizujemy się w realizacji oprogramowania mobilnego na platformę iOS, konkretnie na produkty "Appla" czyli tablety "iPad" oraz Smartfony "iPhone". Posiadamy optymalnie wyposażone studio programistyczne w którym zatrudniamy załogę pasjonatów dla których językiem komunikacji jest programowanie.


tworzenie aplikacji iphone
Ipad
firma produkująca programy na telefon
Iphone
projektowanie aplikacji mobilnych
Android

Jak wygląda schemat współpracy z firmą DotCore przy projektowaniu aplikacji mobilnych ?


Pierwszym krokiem z Naszej strony jest doradztwo oraz pomoc w ustaleniu kompletnych wymagań i oczekiwań które ma spełniać aplikacja mobilna. Proces ten wymaga częstych konsultacji z klientem w celu ustalenia pełnego zakresu funkcji oprogramowania które dopiero po podsumowaniu będziemy mogli wycenić. W dalszych etapach projektujemy i wdrażamy aplikacje dopasowane do profilu i potrzeb działalności klienta. Wdrożenie realizowane jest etapami co pozwala na wprowadzanie ewentualnych zmian w aplikacji mobilnej. Efektem tego działania jest oddanie w ręce klienta w pełni funkcjonalnego i spełniającego jego oczekiwania rozwiązania. Każde proces projektowania przez nas rozwiązania mobilnego kończy się testami akceptacyjnymi, które zatwierdzają odbiór aplikacji w poszczególnych odrębnych etapach.


Nasze zrealizowane projekty w 2014 prezentujemy na stronie angielskiej. Znajdą tam Państwo screeny oraz ich krótki opis technologi wykonania.

Tworzymy:

Aplikacje Mobilne projektujemy na systemy:

Zamieniamy proste pomysły w równie proste w obsłudze ale zaawansowane technologicznie aplikacje. Zaprojektujemy przydatne APLIKACJE MOBILNE, które bez problemu zmieszczą się w każdej kieszeni.

DotCore
TEAM MANAGER

Dlaczego My?

Sprzedaż urządzeń z systemem iOS i Android wciąż rośnie, a już dziś liczba sprzedanych codziennie iPhonów przewyższa liczbę dziennie przychodzących na świat dzieci. Wzrasta więc również liczba użytkowników i zapotrzebowanie na aplikacje. Dla wymagających klientów możemy połączyć aplikacje dla urządzeń mobilnych, desktopowych i webowych, używanych w firmie w jeden, zintegrowany system informatyczny.


Do każdej realizowanej aplikacji mobilnej proponujemy szereg dodatkowych usług:

DotCore tworzy aplikacje mobilne na zamówienie, które zwiększają funkcjonalność urządzeń przenośnych.

Jesteś zainteresowany współpracą ? Skontaktuj się z nami BEZPŁATNA WYCENA