Serwis Internetowy + System Wymiany Treści (CMS)

Produkcja nowoczesnych i użytecznych stron internetowych które są ładne i czytelne.

CMS autorski - DotCore jest twórcą kilkunastu autorski skryptów CMS

Nasze CMS-y charakteryzują się dobrą wydajnością, wysokim bezpieczeństwem, oraz zawierają dokładnie to co jest potrzebne do sprawnego i przyjemnego zarządzania zawartością Państwa witryny. Nasza propozycja to platformy zaprojektowane pod konkretne potrzeby klienta, dostosowanego do zawartości strony, zoptymalizowanego dla szybkiego i bezproblemowego działania.

— Więcej, więcej, więcej...

Wordpress - komercyjny system CMS

WordPress jest powszechnie uważany jako jeden z najlepszych systemów CMS - ta platforma spełnia oczekiwania internautów na całym świecie. Platforma Wordpressowa stanowi jedną z najłatwiejszych i najbardziej intuicyjnych struktur jakie dostępne są w internecie. Plusem Wordpresa jest ogromna funkcjonalność, możliwość doinstalowania wtyczek i szablonów zwiększających pole działania oraz b.szybki czas w jakim użytkownicy opanowywują ten system.

— Więcej, więcej, więcej...

Drupal - komercyjny system CMS

Drupal to platforma CMS-owa która przez ostatnie 7 lat zdobyła cztery razy nagrodę cms-a roku. Z dobrodziejstw Drupala korzystają wiodace marki na świecie dla których jakość jest priorytetem. Użytkownicy oraz edytorzy stron w Drupalu zastaną niezwykle prosty i przyjazny interfejs. Wiele znanych firm wykorzystuje do swoich stron system CMS Drupal, min.: Nvidia, Intel, strona Białego Domu, MTV UK, NASA.

— Więcej, więcej, więcej...

Joomla - komercyjny zaawansowany system CMS

Joomla! to skrypt, który jest czymś pomiędzy prostym, "plug & play" WordPressem, a kompleksowym i zaawansowanym Drupalem. Cały potencjał Joomli tkwi w prostocie obsługi oraz dodatkach (tzw. rozszerzeniach) których stworzono kilkanaście tysięcy. Z tej platformy korzystają Urzędy i Instytucje Państwowe a także największe firmy o zasięgu międzynarodowym. Tym, co odróżnia Joomlę od innych systemów, jest zaangażowanie twórców w utrzymanie rzeczy tak prostymi, jak tylko jest to możliwe, a równocześnie zapewnienie jak najbogatszej funkcjonalności.

— Więcej, więcej, więcej...