Kampanie AdWords - Linki Sponsorowane

Najszybszy sposób by znaleźć się na szczycie wyników wyszukiwania.

O USŁUDZE

JAK WYGLĄDA REKLAMA IDEALNA ? Powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli trafiać do tych, którzy naprawdę są zainteresowani reklamowanym produktem, informacją bądź usługą. Dobrze zaplanowana i przemyślana reklama nie jest inwazyjnym przekazem ale pożądaną i wartościową informacją. Reklama w programie AdWords (nazywaną również "linkami sponsorowanymi") to rodzaj płatnej reklamy w wyszukiwarkach wyświetlającej się obok naturalnych wyników wyszukiwania.

GDZIE wyświetlane są reklamy AdWords?

Wbrew pozorom ponad 90% INTERNAUTÓW NIE ZASTANAWIA SIĘ W JAKI sposób jest skonstruowana rzecz z której codziennie korzystają. Dlatego ważną rzeczą jest to że reklamę AdWords wmieszaną w wyniki 'organiczne' mało kto rozpoznaje. Każdy z nas mylił kiedyś 'boksy' reklamowe w których można umieścić reklamę swojej usługi dobranej do danej frazy. Cechą idealnej reklamy jest wartość dzięki której potencjalny zainteresowany (kupiec/użytkownik) nie ma pojęcia że właśnie 'to' jest reklamą.

linki sponsorowane
JAK wygląda i z czego się składa reklama AdWords™ ?

Jak wygląda reklama idealna? Powinna być przede wszystkim skuteczna, czyli trafiać do tych, którzy naprawdę są zainteresowani reklamowanym produktem czy usługą. Więcej, winna być elastyczna, czyli taka, aby można było szybko, z łatwością i możliwie najniższym kosztem zmieniać reklamowany produkt celem dopasowania go do potrzeb rynku.

Apartamenty Poznań
www.star-apart.com
wynajem apartamentów w
Poznaniu, blisko centrum

Doradca Finansowy
www.alextg.pl
Pomoc w realizacji kredytów
profesjonalni doradcy kredytowi

Wina Francuskie
www.casadevinos.pl
nowy sklep z winami
wyjątkowa oferta win francuskich

KORZYŚCI z stosowania reklamy typu: płatności za kliknięcia

Kampania Google AdWords umożliwia wyświetlanie reklam osobom, które szukają w Internecie informacji związanych z działalnością Państwa firmy. W zależności od przyjętej przez Państwa strategii, po wprowadzeniu w wyszukiwarce Google danego wyrażenia, Państwa reklama pojawi się po prawej stronie lub ponad naturalnymi wynikami.

"Finałowy numer cyrkowy firmy: ograniczaj się i rośnij. Obcinaj i buduj. Dokonuj więcej i to w nowych dziedzinach, mając do dyspozycji mniej zasobów."

Rosabeth Moss – Kanter

"Każdy z nas ma próg, określający ilość osób, które muszą zachować się w określony sposób, abyśmy poszli w ich ślady..."

Emanuel Rosen
"Fama - anatomia marketingu szeptanego"

“Jeśli chcemy mieć 20 milionów klientów, to oznacza, że chcemy mieć 20 milionów sklepów.”

Jeff Bezos – założyciel
CEO Amazon.com
kampanie adwords
Jakie będą stawki za kliknięcie?
  • outsourcing kampani Adwords

    W zależności od konkurencyjności fraz stawki za nie są zróżnicowane. Stale kontrolujemy bieżące wydatki i pracujemy nad jakością Twojej reklamy tak by była ona tańsza w porównaniu z reklamami konkurencji.

Jak dobieramy efektywne słowa ?
  • linki sponsorowane

    Podaj swoje propozycje fraz a nasi specjaliści PPC zweryfikują je pod kątem korzyści jakie mogą przynieść Twojemu biznesowi. Stale analizujemy skuteczność oraz trafność słów kluczowych dla Twojej strony uwzględniając w kampanii również frazy negatywne.

Jak długo muszę czekać na włączenie reklamy AdWords?
  • kampanie adwords

    Linki Sponsorowane różnią się od usługi pozycjonowania szybkością w "aktywowaniu". W przypadku Naszej firmy standardowo obsługujemy klienta na bieżąco zatem kampania AdWords zazwyczaj jest włączona w następnym dniu roboczym zaraz po podpisaniu umowy.

Efekty działania DotCore są bardzo pozytywne a czasem nawet zaskakująco rewelacyjne. Dzięki współpracy Nasza sprzedaż w sklepie z winami zwiększyła się o 60%

K.Kawicki Casadevinos sklep z winami

Nasza witryna przy współpracy z firmą DotCore została uplasowana na czołowych miejscach w wyszukiwarkach. Jesteśmy zadowoleni z pozycjonowania również dlatego, że płacimy wyłącznie za efekty...

J.Ziółkowski Agros Warzywa Spółka z o.o.