Marketing w Internecie

Współczesna forma komunikacji z potencjalnym odbiorcą w sieci

Nie istnieje dzisiaj na świecie firma, która swój sukces osiągnęła nie wspomagając się udanym marketingiem. Stał się on obecnie nieodłącznym działem funkcjonowania firmy, gwarantującym przewidywanie potrzeb klienta a tym samym realizowanie założeń biznesowych i stałe osiąganie sukcesów.

Popularność takich form reklamy jak bannery, e-mailingi, pop-upy czy skyscrapery ciągle spada podczas gdy zainteresowanie nieinwazyjnym marketingiem w internecie stale rośnie. Dbałość o wizerunek i umiejętne jego kreowanie idzie w parze z zachowaniem świetnych relacji z klientami i kontrahentami.

kampanie marketingowe w internecie

Umiejętne lokowanie Państwa w gronie topowych marek z konkurencyjnej branży to szansa na zdobycie zaufania partnerów biznesowych i przełożenia go na przywiązanie do Państwa marki. Skuteczność działań marketingowych w internecie (SEM) tkwi w jednoczesnym prowadzeniu zintegrowanych kampanii reklamowych. Najpopularniejszymi metodami jakie wykorzystujemy do kompleksowej reklamy 'SEM' to:

Podejmij dialog z klientem i wypracuj z DotCore całościowy wzorzec komunikowania się Twojej firmy z potencjalnymi klientami. Wykorzystamy do tego Naszą wiedzę oraz wszystkie dostępne narzędzia i kanały do e-marketingu.

6 najważniejszych aspektów marketingu w internecie:

Nasz czas i wysiłki koncentrujemy na kreowaniu skutecznej komunikacji marketingowej która zbuduje trwałe relacje pomiędzy firmą a klientami i odbiorcami.

Przy współpracy z Naszą firmą mają Państwo możliwość wyboru konkretnych działań dopasowanych do posiadanego budżetu - zamiast drogiej reklamy możemy wybierać spośród innych, równie skutecznych narzędzi promocji, sprawdzając jaki faktycznie mają one wpływ na Państwa markę.

marketing w wyszukiwarkach
Usługa dotycząca Marketingu w Internecie obejmuje:
 • agencja reklamowa

  Doradztwo w kwestii doboru słów kluczowych

 • reklama w wyszukiwarkach

  Optymalizację kodu źródłowego (HTML/CSS) Twojej witryny internetowej

 • firma marketingowa

  Raporty dotyczące skuteczności naszych działań

 • agencja interaktywna

  Wartościowa i unikatowa treść to kluczowy czynnik sukcesu

 • reklama w sieci

  Dostęp do statystyk serwisu internetowego umożliwiający bieżące śledzenie odwiedzin Twojej witryny

 • pozycjonowanie Toruń

  Budowanie sieci odnośników zwrotnych

Zrezygnowaliśmy z poprzedniego usługodawcy i... nie zawiedliśmy się. Przeprowadzona dla nas kampania reklamowa w postaci linków sponsorowanych dostarcza nam setki odwiedzin strony i dziesiątki Klientów.

W.Krzyżanowski MaxParkiet Spółka z o.o.

Efekty działania DotCore są bardzo pozytywne a czasem nawet zaskakująco rewelacyjne. Dzięki współpracy Nasza sprzedaż w sklepie z winami zwiększyła się o 160%

K.Kawicki Casadevinos sklep z winami

Nasza witryna przy współpracy z firmą DotCore została uplasowana na czołowych miejscach w wyszukiwarkach. Jesteśmy zadowoleni z pozycjonowania również dlatego, że płacimy wyłącznie za efekty...

J.Ziółkowski Agros Warzywa Spółka z o.o.

Dotychczasowa współpraca przynosi nam zadowolenie, przebiega bez zastrzeżeń a kontakty między firmami odbywają się w miłej atmosferze.

R.Olszewicz portal Włocławek.info.pl
marketing w internecie