Optymalizacja serwisów internetowych

Na czym polega optymalizowanie stron internetowych ?

Proces optymalizacji witryn internetowych to wyznaczanie najbardziej optymalnych rozwiązań w kodzie strony. Metoda optymalizacji jest skierowana na znaczną poprawę jakości kodu źródłowego, dostępności strony dla wyszukiwarek oraz różnych rozdzielczości ekranów. Usługa optymalizacji stron ma zdecydowanie wpływ na wyniki wyszukiwań jakie przedstawia wyszukiwarka.

Twoją stronę odwiedza mało internautów? masz wrażenie że mimo wzrastającego stażu w sieci Twoja sprzedaż się nie podwyższa?

Optymalizacja Stron

optymalizacja jest podstawym procesem do uzyskiwania najlepszych wyników wyszukiwania

Wykonanie serwisu internetowego który zawiera w sobie zarówno właściwości użyteczne i przyjazne dla użytkowników a zarazem prawidłowo wykonane dla programów decydujących o pozycji danej strony jest bardzo trudne. Czynnośći optymalizacyjne podczas procesu pozycjonowania wymagają ciągłego doskonalenia i dostosowywaniu do aktualnych wytycznych 'Googla'.
Jeśli na poważnie mamy podjąć decyzję zaopkiekowania się Twoim biznesem internetowym to nie wyobrażamy sobie nie mieć wpływu na wizerunek, konwersję i użyteczność Twojej strony w sieci.

Efektem optymalizacji jest szybsze wczytywanie/odświeżanie się strony, poprawny kod skierowany do wyszukiwarek oraz ożywienie się statystyk odwiedzin.

Optymalizacja stron internetowych

Ogólnie przyjęte podstawy optymalizacji stron:


optymalizacja sklepów internetowych

DOSTOSOWANIE KODU STRONY

W tej części optymalizacji skupiamy się na wyszukiwaniu błędów w skryptach strony które w przyszłości mogą zniweczyć plany zbudowania popularnego serwisu www. Wykonujemy min. czynności związane z analizą prędkości wyświetlania się strony oraz zgodności kodu strony z standardami walidacji oraz stylów strony. Ta część etapu optymalizacji ma również za zadanie zablokować dla "robotów sieciowych" pewne części strony takiej jak np. adres panelu administracyjnego do zarządzania stroną.

optymalizacja serwisów internetowych

WERYFIKACJA I OPTYMALIZACJA TREŚCI ORAZ 'KOMUNIKATÓW' NA STRONIE

Zrozumiałość i intuicyjność strony www to podstawa. W kolejnym etapie testujemy Państwa witrynę pod kątem jej dostepności dla szerokiego grona internautów oraz atrakcyjności pod kątem zawartego tekstu. Właściwa i przejrzysta prezentacja swojej oferty odgrywa kluczową rolę podczas zatrzymywania internauty na stronie. Dzięki wykonaniu tej jednorazowej usługi, Państwa witryna jest w stanie zwiększyć swój potencjał !

optymalizacja stron www

WDROŻENIE STRATEGII ZARZĄDZANIA 'LINKAMI' NA STRONIE

Korekta optymalizacji linków to kolejny krok do ułatwienia i przyspieszenia poruszania się po Państwa stronie internetowej. Stosujemy metody ułatwiające odnajdywanie informacji na stronie oraz projektujemy strukturę zarządzania odnośnikami na stronie. Usuwamy zbędne i wadliwe struktury linkowania przez co Państwa strona uzyska znacznie więcej na czytelności oraz przejrzystości.

zoptymalizowanie strony

DOSTOSOWANIE WITRYNY DO TEMATYKI WYBRANYCH SŁÓW KLUCZOWYCH

Wyszukiwarki internetowe same nie wiedzą na którą podstronę z Państwa całego serwisu skierować internautę dla konkretnego wpisanego w Google słowa kluczowego. DotCore na tym etapie wykonuje poprawny opis kodu każdej z podstron serwisu. Wzbogacamy Państwa stronę o wyrażenia które będą wiązały sie z usługami lub produktami zawartymi na Państwa stronie.


Koszty optymalizacji kształtują się w przedziale cenowym od 400 zł do 2000 zł – w zależności od stopnia rozbudowania strony internetowej. Optymalizacji nie da się dostrzec ale obiecujemy że jej skutki będą odczuwalne w zyskach Twojej działalności.

optymalizacja pod pozycjonowanie
Zacznij z nami promować się w internecie już dziś
 • optymalizacja stron

  Przedstaw się Nam | office@dotcore.pl | 607 856 371 | opisz w kilku zdaniach swoją działalność, podaj adres swojej strony internetowej.

 • optymalizacja stron internetowych

  Daj nam trochę czasu. Zaprezentujemy Tobie krótką ale i treściwą ofertę dotyczącą współpracy.

 • optymalizacja www

  Zdecyduj sam po przedstawieniu Naszej analizy czy chcesz skorzystać z Naszej oferty.

 • optymalizacja stron

  Rozmowy i dyskusje z Nami o ofercie są bezpłatne :)

"Finałowy numer cyrkowy firmy: ograniczaj się i rośnij. Obcinaj i buduj. Dokonuj więcej i to w nowych dziedzinach, mając do dyspozycji mniej zasobów."

Rosabeth Moss – Kanter

"Każdy z nas ma próg, określający ilość osób, które muszą zachować się w określony sposób, abyśmy poszli w ich ślady..."

Emanuel Rosen
"Fama - anatomia marketingu szeptanego"

“Jeśli chcemy mieć 20 milionów klientów, to oznacza, że chcemy mieć 20 milionów sklepów.”

Jeff Bezos – założyciel
CEO Amazon.com
Optymalizacja stron internetowych