Dlaczego warto wybrać Naszą firmę?
 • pozycjonowanie stron Sopot

  Posiadamy eksperskie podejście

 • pozycjonowanie stron Gdynia

  Odpowiadamy na każde pytanie

 • projektowanie stron Poznań

  Pracujemy skutecznie i etycznie

 • Agencja Interaktywna Poznań

  Codzienne raporty z wyników prac

 • Agencja Interaktywna

  Obiektywna ocena efektów

 • pozycjonowanie Toruń

  Fachowość usługi

 • Bydgoszcz pozycjonowanie stron

  Konkurencyjne i stabilne ceny

Poznań pozycjonowanie stron

Dotychczasowa współpraca przynosi nam zadowolenie, przebiega bez zastrzeżeń a kontakty między firmami odbywają się w miłej atmosferze.

J.Oćwieja NH Hoteles Poznań

Zrezygnowaliśmy z poprzedniego usługodawcy i... nie zawiedliśmy się. Przeprowadzona dla nas kampania reklamowa w postaci linków sponsorowanych dostarcza nam setki odwiedzin strony i dziesiątki Klientów.

W.Krzyżanowski MaxParkiet Spółka z o.o.

Efekty działania DotCore są bardzo pozytywne a czasem nawet zaskakująco rewelacyjne. Dzięki współpracy Nasza sprzedaż w sklepie z winami zwiększyła się o 160%

M.Cwojdźiński MaxMadera Spółka z o.o.

Polityka Prywatności Strony DotCore.pl

Odpowiedzialność społeczna

1. Niniejszy Regulamin określa zasady i warunki korzystania przez użytkowników z serwisu DOTCORE (dalej zwanym “Serwis”). Każda osoba odwiedzająca nasz serwis przyjmuje do wiadomości i akceptuje niżej wymienione zasady ochrony prywatności. Jeśli nie zgadzasz się z Polityką Prywatności, nie odwiedzaj tego serwisu oraz nie nabywaj produktów i usług oferowanych przez firmę DOTCORE.


2. Serwis prowadzony jest przez Firmę DOTCORE z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Nowe Garbary 95/D23 , 61-757.


3. DOTCORE automatycznie zbiera i przetwarza dane osób odwiedzających stronę internetową www.dotcore.pl
(zwanych dalej użytkownikami).


4. Wśród uzyskiwanych danych są: adresy IP, adresy strony odsyłającej, typ systemu operacyjnego i typ przeglądarki.


5. Celem zbierania i przetwarzania danych jest przeprowadzenie analizy zachowań użytkowników w trakcie aktywności na stronie internetowej.


6. Na podstawie uzyskanych danych DOTCORE będzie się bezpośrednio kontaktował wyłącznie z użytkownikami, którzy wyrażą taką wolę w sposób wyraźny i udostępnią do tego celu swoje dane kontaktowe.


7. Wszystkie informacje tekstowe zawarte na niniejszej stronie - są oryginalnymi treściami. DOTCORE zastrzega sobie prawo do wykorzystywania oraz cytowania zawartych treści na stronie.


8. DOTCORE nie udostępnia uzyskanych danych osobom trzecim, chyba że dzieje się to na wniosek sądu, prokuratury, policji lub innego uprawnionego organu, który działa na podstawie i w granicach prawa powszechnie obowiązującego.


9. DOTCORE zbiera i przetwarza dane wskazane przez użytkowników w formularzu służącym do składania zapytań odnośnie świadczonych przez DOTCORE usług (dział "Kontakt" oraz "Bezpłatna Wycena").


10. Użytkownik, którego dane osobowe są przetwarzane ma prawo wglądu do swoich danych, ich uzupełnienia lub zmiany, może także żądać ich usunięcia.


11. DOTCORE zastrzega sobie prawo do wykorzystywania logotypu, grafiki użytej na stronie (rastowej, wektorowej, zdjęć)
oraz nazw właściwych.


12. DOTCORE nie zgadza się na wykorzystywania adresów pocztowych użytych na stronie i przesyłanie drogą elektroniczną informacji handlowych.


13. DOTCORE nie ma obowiązku realizacji zleceń bądź wiadomości elektronicznych pozbawionych kultury, tego typu wiadomości będą przez firmę ignorowane.


14. Wszelkie próby naruszenia dobrego imienia firmy DOTCORE zostaną automatycznie przekazane
do Kancelari Adwokackiej Nowak & Wodyński www.nowakwodynski.pl


15. DOTCORE jest otwarty na wszelkie sugestie, opinie, zastrzeżenia ze strony użytkownika. Niniejszy Regulamin obowiązuje od momentu jego opublikowania. DOTCORE zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym Regulaminie. Wszelkie zmiany stają się obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie. Użytkownicy Serwisu mogą zgłaszać wszelkie uwagi oraz pytania dotyczące działania Serwisu na adres e-mail admin@dotcore.pl lub też listownie na adres DotCore, ul. Nowe Garbary 95/D23, 61-757 Poznań.