Pozycjonowanie Regionalne Lokalne Pozycjonowanie

Spotkaj się z nami w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu bądź Gdańsku!

30 minut rozmowy pozwoli Nam znaleźć najskuteczniejsze rozwiązanie dla Twojej witryny w sieci. Pozwól nam się zaskoczyć!

Pozycjonowanie Regionalne

Pozycjonowanie lokalne - najtańszy sposób na promocję Twojego biznesu

Przy całym globalizacyjnym pędzie, to lokalna informacja jest tak naprawdę najbardziej i najczęściej potrzebna przeciętnemu internaucie. Potrzebuje on informacji, do której godziny otwarta jest najbliższa restauracja, gdzie znajduje się zakład fryzjerski, gdzie najszybciej można znaleźć bankomat oraz jakie sklepy są w pobliżu całodobowe.


Pozycjonowanie lokalne to idealna usługa dla przedsiębiorstw, działających na lokalnym rynku o ograniczonym zasięgu terytorialnym. Usługa polecana jest firmom, które prowadzą biznes lokalnie i kierują swoją ofertę do mieszkańców określonego miasta lub kilku miast i lokalnych miejscowości.

1/5 wszystkich zapytań do wyszukiwarki Google i 1/3 zapytań z urządzeń mobilnych to zapytania lokalne.

Żródło: Google Inc.
certifiedknowledge.com

Przykładowy zasięg pozycjonowania lokalnego:

Dzięki mniejszej konkurencyjności słów kluczowych z nazwą miejscowości cena usługi pozycjonowania lokalnego jest bardzo atrakcyjna. Oczekiwanie na pierwsze efekty pozycjonowania jest dużo krótsze niż w przypadku fraz o zasięgu ogólnym. Ten model rozliczenia jest skierowany właśnie dla firm lokalnych, które swoim działaniem nie obejmują terenu całej Polski.


Przykład fraz lokalnych: "kwiaciarnia Bytów", "księgowy Poznań", "sklep komputerowy Kraków"


Ceny pozycjonowania fraz regionalnych zaczynają się od 70 zł netto miesięcznie.


Główny efekt to lepszy wskaźnik konwersji niż w przypadku wyrażeń o charakterze ogólnym oraz niższa cena za pojedyncze wyrażenie kluczowe. Ruch na stronie internetowej jest ruchem o lepszej jakości, a koszty kampanii reklamowej zdecydowanie się obniżają. Dzięki temu przeznaczają Państwo stosunkowo niewielkie nakłady finansowe które można przełożyć na wielu klientów właśnie z terytorium, które nas interesuje.