Sklepy Internetowe

Przenieś swój sklep do sieci!

Sklep online to doskonały sposób na poszerzenie tradycyjnych kanałów sprzedażowych. Korzyści wynikające z posiadania sklepu internetowego są oczywiste. Odpadają między innymi koszty lokalu, personelu, mediów. Płatności online za pomocą kart kredytowych, bankowości online oraz systemów takich jak DotPay czy PayPal umożliwiają pobieranie opłat w tym samym czasie kiedy klienci są zdecydowani na zakup towaru/usługi.

Każdy stworzony przez DotCore sklep internetowy posiada swój oryginalny, nieprzesłodzony smak.

DotCore
SEO TEAM MANAGER

Sklepy internetowe projektujemy w oparciu o silniki open-source: PrestaShop oraz Magento. Są to platformy sprawdzone, wykorzystywane i przetestowane przez dziesiątki tysięcy użytkowników z całego świata. Pomimo, że rekomendujemy wykorzystanie gotowych silników open-source, możemy również zaprojektować dedykowany sklep internetowy na życzenie i zgodnie z wymaganiami klienta.


Najważniejsze zalety jakie obowiązkowo rekomendujemy klientowi to:

Sklepy on-line są, w zależności od przedsięwzięcia naszych Klientów, dodatkowym lub podstawowym sposobem sprzedaży, a zalety e-commerce doceniają zarówno konsumenci, jak i sprzedawcy, widząc w niej tani, prosty, a przede wszystkim skuteczny sposób na prowadzenie działalności handlowej.

Budujemy skuteczne i funkcjonalne sklepy internetowe. Proponowane przez nas rozwiązania są kompleksowe i wiemy o tym, że najważniejszym celem witryny jest korzystna prezentacja firmy w Internecie.

Projektowanie Sklepów Internetowych

Proces tworzenia sklepu internetowego jest podobny jak w przypadku procesu powstawania strony www: przeprowadzamy szczegółowy wywiad, gromadzimy niezbędne dane by stworzyć aplikację idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb i charakteru e-przedsięwzięcia. Doradzamy, dzielimy się wiedzą i doświadczeniem. Etap wdrażania sklepu łączymy ze szczegółowym instruktażem obsługi systemu, prowadzenia i zarządzania zawartością e-sklepu za pomocą profesjonalnego i rozbudowanego panelu administracyjnego.

Chcesz otrzymać dodatkowe informacje na temat tej oferty ?Skontaktuj się z Nami
projektowanie sklepów internetowych tworzenie sklepów internetowych

Spotkaj się z nami przy kawie w Poznaniu, Bydgoszczy, Toruniu bądź Gdańsku!

30 minut "spotkania roboczego" pozwoli Nam ocenić Państwa sytuację internetową oraz prawidłowo dostosować Naszą wycenę do Państwa potrzeb i oczekiwań.

Cechy dobrego Sklepu Internetowego:
 • sklepy internetowe Poznań

  Atrakcyjny wygląd

 • Poznań sklepy internetowe

  Możliwość pełnej konfiguracji przez Klienta

 • tworzenie sklepów internetowych

  Zgodność z zasadami Usability oraz normami W3C

 • realizacja sklepów internetowych

  Łatwa obsługa administracyjna

 • projektowanie sklepów internetowych

  Przejrzystość i łatwość na poziomie realizacji zamówień

 • Wrocław sklepy internetowe

  Bezpieczeństwo zasobów